Krátce s odkazem

Na této stránce naleznete upoutávky a odkazy na mé články napsané pro jiná internetová média. Nyní píši zejména pro odborné servery Lupa.cz, Root.czChannelWorld.cz a PC-HELP.cz. Příležitostně pak například i pro Interval.cz, DigiZone.cz a další. Pravidelně píší také pro čtrnáctideník Počítač pro každého, ovšem zde upozorňuji jen na články dostupné na Internetu.

Recenze Rikomagic MK 802 III S, miniaturního PC se systémem Android (publikováno dne 09. 03. 2013 v 19:34):

Logo - Android Jelly BeanNejnovější Rikomagic MK 802 III S, miniaturní osobní počítač nebo chytrý set-top-box se systémem Android za necelé 2000 Kč, přináší výkonnější procesor, novější verzi systému a podporu pro Bluetooth. Jde stále především o hračku pro technologické nadšence či konečně zařízení pro běžné a pohodlné používání? Zajímá-li vás odpověď, přečtěte si moji podrobnou recenzi, kterou vydal server Root.cz.

Webové prohlížeče: současní lídři a jejich historie (1/2) (publikováno dne 06. 03. 2013 v 09:35):

Logo - Internet Explorer (MSIE)Webový prohlížeč je dnes jednou z nejdůležitějších softwarových součástí PC. Nový seriál, který připravuji pro server Root.cz, přinese postupně srovnání významných webových prohlížečů z nejrůznějších úhlů pohledu. V pilotním dvojdílném článku se věnuji aktuálnímu rozšíření jednotlivých prohlížečů a historii těch v současnosti nejrozšířenějších. V prvním díle pilotního článku došlo na Internet Explorer a Mozilla Firefox.

Nákupní rádci jsou prý při výběru e-shopu důležitější než vyhledávače (publikováno dne 05. 03. 2013 v 19:24):

Logo - Heureka.czJiž více než polovina českých internetových uživatelů si při nákupu zboží online vybírá e-shop podle nákupního rádce anebo cenového srovnávače. Klasický webový vyhledávač ke stejnému účelu poslouží pouze pětině českých uživatelů Internetu. Tvrdí to alespoň nákupní rádce Heureka.cz na základě průzkumu agentury NMS Media Research. Nicméně prezentace výsledků průzkumu vyvolává mnohé otázky a pochybnosti. Více viz článek na serveru ChannelWorld.cz, na jehož přípravě jsem se spolupodílel.

Symantec: Dvě třetiny firem jsou nakloněny mobilním technologiím (publikováno dne 05. 03. 2013 v 18:40):

Logo - SymantecPodle průzkumu společnosti Symantec dvě třetiny z s oslovených firem všech velikostí jsou nakloněny mobilním technologiím. V čem vidí jejich výhody a jak vnímají rizika, která mobilní technologie přinášejí, se dozvíte v mém článku na serveru ChannelWorld.cz.

KPMG: Z firemních webů často vede cesta k interním dokumentům (publikováno dne 01. 03. 2013 v 18:44):

Logo - KPMGPodle průzkumu nadnárodní sítě poradenských společnosti KPMG firmy velice často na svých webových stránkách nevědomě poskytují potenciálním útočníkům cenné informace použitelné k efektivnímu útoku. Může jim tak hrozit únik citlivých dat. V rámci průzkumu KPMG byly analyzovány webové stránky firem ze žebříčku Forbes Global 2000. V mém článku publikovaném serveru ChannelWorld.cz si můžete přečíst, jaké konkrétní bezpečnostní nedostatky byly zjištěny.

E-booky oslovují čtenáře mobilitou, skladností a cenou (publikováno dne 26. 02. 2013 v 12:49):

Logo - ePUBMožnost mít je neustále u sebe, nepotřeba žádných velkých knihoven v bytě a příznivější cena oproti klasickým knihám tvoří podle průzkumu agentury Mediaresearch hlavní motivaci českých internetových uživatelů pro nákup elektronických knih. Kolik jich ale nyní ochotno svou stávající knihovnu vyměnit za elektronickou knihovnu s e-booky? Tématu se věnuji na serveru ChannelWorld.cz.

Češi nejčastěji navštěvují řetězce Electro World a Datart (publikováno dne 15. 02. 2013 v 17:00):

Logo - Electro WorldPodle studie agentury GfK v roce 2012 čeští zákazníci chodili nakupovat spotřební elektroniku z kamenných obchodů nejčastěji do řetězců Electro World a Datart. Kdo obsadil další místa? To se dozvíte na webu ChannelWorld.cz, kde vyšel můj stručný článek ke studii agentury GfK.

Chytrý mobil dnes uživatelům vydrží necelé čtyři roky (publikováno dne 13. 02. 2013 v 20:45):

Logo - AndroidPodle průzkumu telekomunikační společnosti Ericsson narůstá doba, po kterou si uživatelé ponechávají chytré mobily. Aktuálně je to prý 43 měsíců. Podle společnosti Ericsson je důvodem současná koncepce chytrých mobilů jako je iPhone nebo mobily se systémem Android. Uživatelé zkrátka pochopili, že kvůli novým funkcím nemusí kupovat hned nový mobil. Podrobnější informace naleznete v mém příspěvku na serveru ChannelWorld.cz.

Canon v Evropě spouští program na bezplatnou recyklaci inkoustových kazet (publikováno dne 13. 02. 2013 v 16:58):

Logo - CanonPokud máte prázdné značkové inkoustové kazety Canon, tak tento přední výrobce tiskáren vám nově nabízí možnost jejich bezplatné recyklace. Žádná součást kazet neskončí na skládce. Vše si najde smysluplné uplatnění. Jak zdarma recyklovat se dozvíte v mém článku, který publikoval ChannelWorld.cz.

Bezpečnost prohlížečů ohrožují plug-iny, Mozilla chystá tvrdá opatření (publikováno dne 12. 02. 2013 v 08:54):

Logo - MozillaMozilla ve Firefoxu zablokuje veškeré plug-iny kromě nejnovější verze plug-inu Flash Player. Ostatní půjdou použít až na přání uživatele. Jsou plug-iny technologií jako je Java, Flash a Silverlight nebo plug-in programu Adobe Reader skutečně tak nebezpečné a problémové? Tématu se věnuje ve svém dnešním článku na Lupě.

Google má lepší služby než je Skype, ale potřebuje je zkonsolidovat (publikováno dne 10. 02. 2013 v 18:26):

Microsoft si koupil Skype, ale Google nemusí závidět. Jeho komunikační služby rovněž stojí za pozornost. Je jich ale příliš mnoho. Znáte je všechny? Ověřte si to přečtením mého článku na serveru Lupa.cz, kde se jednotlivým službám a jejich slabým i silným stránkám podrobně věnuji.

Jakou dnes vybrat tiskárnu do firmy (publikováno dne 08. 02. 2013 v 16:40):

Logo - OKIAgentura IDC zveřejnila studii vytvořenou za podpory výrobce tiskáren OKI. Studie radí firmám, na co by se při výběru tiskárny měly zaměřit s ohledem na poslední vývoj technologie a stoupajících požadavků na snižování provozních nákladů. Výsledkům studie se věnuji v článku, který vydal ChannelWorld.cz.

Jakou spotřebu energie mají dnešní tiskárny oproti starším modelům? Proč se vyplatí investovat do tiskárny formátu A3 namísto do klasické tiskárny formátu A4? Nejen na tyto otázky naleznete odpovědi v odkazovaném článku.

Každý patnáctý obyvatel ČR může na Internet přes televizor (publikováno dne 07. 02. 2013 v 14:48):

Logo - Česko (Česká republika)Podle průzkumu agentury STEM/MARK alespoň jednou denně s Internetem pracuje již 94 % obyvatel České republiky. Každý patnáctý obyvatel České republiky pak prý může využívat Internet na televizní obrazovce díky moderním televizorům, chytrým set-top-boxům a herním konzolím. Podrobnosti o průzkumu a další v něm zjištěné údaje naleznete v mém článku připraveném pro ChannelWorld.cz.

„Velká data“ se stěhují zpět do firem, jak je zabezpečit? (publikováno dne 05. 02. 2013 v 16:29):

Logo - OraclePodle průzkumu zpracovaného pro firmu Oracle stěhují mnohé firmy z regionu EMEA svá tzv. velká data (big data) z externích datových center zpět do svých vlastních datových center. Jak přesně tento jev vypadá a co je jeho pravděpodobnou příčínou se můžete dočíst v mém příspěvku pro server ChannelWorld. Jiný můj příspěvek pro tentýž server nabízí šest tipů, jak firmy mají zajistit bezpečnost svých tzv. velkých dat.

Internet Explorer 10: prohlížeč se dvěma tvářemi (publikováno dne 05. 02. 2013 v 05:14):

Logo - Internet Explorer (MSIE)S Windows 8 přišel i nový webový prohlížeč Internet Explorer 10. S jakými novinkami přichází kromě nové varianty optimalizované pro dotykové ovládání? A pro které starší systémy bude k dispozici? Na tyto otázky naleznete odpověď v mém článku, který publikoval Interval.cz.

Skype odolává tlaku sociálních sítí, přechod pod Microsoft uživatele neodradil (publikováno dne 31. 01. 2013 v 18:21):

Logo - SkypeZatímco lidé stále častěji přesouvají svou komunikaci na sociální sítě v čele s Facebookem, službě Skype se odliv uživatelů zatím vyhýbá. Proč? A jaké plány s ním má Microsoft v blízké i vzdálenější době? Pokud vás zajímají odpovědi na vyřčené otázky, přečtete si můj článek, který dnes vydala Lupa.cz.

ICQ 8 s levným telefonováním míří k českým uživatelům, má se Skype bát? (publikováno dne 29. 01. 2013 v 18:19):

Logo - ICQV únoru by se konečně měla objevit česká verze nového ICQ 8 s podporou levného telefonování. Jaké další novinky nová verze komunikačního programu českým uživatelům přinese? Na tuto otázku odpovídá můj dnešní článek na Lupě, v němž se nešlo nevyhnout porovnávání se službou Skype.

ICQ 8 s levným telefonováním míří k českým uživatelům (publikováno dne 29. 01. 2013 v 06:56):

Logo - ICQV únoru 2013 by se konečně měla objevit česká verze nového ICQ 8 s podporou levného telefonování. Jaké další novinky nová verze komunikačního programu českým uživatelům přinese? Jak se nové ICQ hodlá vypořádat se sociálními sítěmi, na které přechází podstatná část uživatelské komunikace i uživatelů samotných? Nejen na tyto otázky naleznete odpovědi v mém článku na Lupě.

Čeští spammeři dostali loni pokuty za 147 000 Kč. Proč je systém bezzubý? (publikováno dne 22. 01. 2013 v 17:29):

Logo - spamÚřad pro ochranu osobních údajů v roce 2012 dostal 7993 stížností na spam. Má ale omezené možnosti i počet zaměstnanců a vyřizování stížnosti trvá dlouhé měsíce. Problematice se věnuji v dnešním článku na Lupě.

Rekapitulace: webové prohlížeče v roce 2012 (publikováno dne 10. 01. 2013 v 15:56):

Logo - Google ChromeNa přelomu roku mi na serveru Lupa.cz vyšla dvojice článků Google Chrome i Internet Explorer kralují trhu, Safari to vzdává s MS Windows a Přivítejte Facebooko Chat přímo v browseru či ovládání dotykem rekapitulují to nejdůležitější dění na poli webových prohlížečů za kalendářní rok 2012.

Mobilní rok 2012: Android prorazil na tabletech, Microsoft vykročil levou nohou (publikováno dne 21. 12. 2012 v 15:38):

Logo - AndroidKterý z hráčů na poli chytré mobilní elektroniky bude na rok 2012 vzpomínat s úsměvem a kdo by na něj raději zapomněl? Co vzešlo z velké rivality mezi Applem a Samsungem? Jaké průšvihy mají výrobci mobilů, tabletů a systémů pro ně na svém triku a co se jim naopak povedlo? Odpovědi nabízím v článku, která vyšel na serveru Lupa.cz a shrnuje to nejdůležitější dění na poli chytrých mobilů a tabletů za rok 2012

Smíchov? Smeťák pro ohrané komedie se starými vtipy (publikováno dne 15. 12. 2012 v 20:25):

Logo - DVB-TObsah nového televizního kanálu Smíchov skupiny Nova, který startuje 23. prosince 2012 například ve čtvrtém pozemním multiplexu společnosti Digital Broadcasting, komentuji ve svém blogu při DigiZone.cz.

Kateřina Plačková posiluje české Lenovo (publikováno dne 08. 12. 2012 v 16:57):

Logo - LenovoKateřina Plačková bude v české pobočce společnosti Lenovo mí na starost především prodej notebooků ThinkPad a desktopů ThinkCentre. Kde dříve sbírala zkušenosti? Na tuto otázku odpovídám v článku, který vyšel na serveru ChannelWorld.cz.

I v roce 2013 se v IT čekých firem budou hledat úspory (publikováno dne 08. 12. 2012 v 16:55):

Logo - koruny / peníze / tisícovkyPodle průzkumu společnosti Deloitte české organizace budou i v roce 2013 snižovat své IT rozpočty. Rok 2013 nemá být ideálním na velké investice. O jaké technologie bude největší zájem? To se dozvíte v mém článku vydaném serverem ChannelWorld.cz.

Češi si pod stromeček letos více přejí smartphone Samsung než iPhone (publikováno dne 06. 12. 2012 v 18:14):

Logo - Samsung GalaxyPodle průzkumu NMS Market Research si Češi k Vánocům přejí ze smartphonů nejčastěji některý z modelů značky Samsung. Zájem o iPhone je vlažný, přestože na podzim se na trhu objevil nový model. O iPhone je přesto téměř stejná poptávka jako po chytrých mobilech Nokia, které sázejí na zatím nepříliš úspěšný systém Windows Phone. Více o průzkumu v mém článku na serveru ChannelWorld.cz.

Skype a Messenger se slučují: jak se to dotkne uživatelů? (publikováno dne 26. 11. 2012 v 17:05):

Logo - SkypePřibližně rok a půl od oznámení, že Microsoft kupuje službu Skype, přišla z Microsoftu další zásadní zpráva: již v prvních měsících definitivně skončí s provozem vlastní podobné služby Messenger, která bude sloučena právě se službou Skype. Co to znamená pro uživatele těchto dvou komunikačních nástrojů? Na tuto zásadní otázku podrobně odpovídám v článku na webu PC-HELP.cz.

Google Cloud Print: Jak tisknout třeba i na druhém konci světa snadno a rychle (publikováno dne 12. 10. 2012 v 14:47):

Logo - Google Cloud PrintChcete tisknout během cest na tiskárně doma nebo v práci bez VPN či podobných složitostí? V dnešním článku na Lupě podrobně popisuji, jak na to se službou Google Cloud Print, pro kterou není nutná ani žádná hi-tech tiskárna. Tisknout můžete z mobilu, tabletu i počítače.

Windows 8 a Metro na tabletu: Nastal čas zahodit přerostlé smartphony? (publikováno dne 11. 10. 2012 v 14:32):

Logo - Metro (Windows 8)Měl jsem možnost vyzkoušet si s předstihem jeden z modelů nové generace x86/x64 tabletů s Windows 8. Nové uživatelské prostředí Metro tabletům sluší, ovšem předinstalované aplikace ho zrovna vzorně nereprezentují. Jak si tedy Windows 8 s prostředím známým jako Metro na tabletech vedou? Na tuto otázku odpovídá můj článek, který dnes publikovala Lupa.cz.

Zálohování od A do Z: zajímavé programy pro zálohování (2. díl) (publikováno dne 10. 10. 2012 v 22:29):

Na webu PC-HELP.cz dnes vyšel druhý díl mého seriálu věnovanému problematice zálohování. Tentokrát se věnuji možnostem a omezením zálohovacích nástrojů ve výbavě Windows 7 a blíže představují zajímavé zálohovací programy Cobian Backup 11 a Acronis TrueImage Home 2013

GFI Software kupuje britskou firmu VizualMobile (publikováno dne 05. 10. 2012 v 19:24):

Logo - GFI SoftwareGFI Software oznámil akvizici firmy VizualMobile dodávající cloudové řešení pro správu mobilních zařízení se systémy iOS, Android a komunikátory BlackBerry. GFI Software jej chce integrovat do svých produktů ještě letos. Co nabídne nového? To se dozvíte v mém článku napsaném pro ChannelWorld.cz.

DNS je distributorem bezpečnostních řešení AdvaICT a Invea-Tech (publikováno dne 05. 10. 2012 v 17:23):

Logo - DNSDistribuční společnost DNS zařazuje do své nabídky pro český a slovenský trh bezpečnostní řešení firem AdvaICT a Invea-Tech. Jakého typu? Na tuto otázku naleznete odpověď v mém článku, který publikoval ChannelWorld.cz.

Kam s fotkami? Vyzkoušeli jsme, co fotografům nabízí Google a Microsoft (publikováno dne 04. 10. 2012 v 17:09):

Logo - SkyDriveV dnešním článku na Lupě přinášíme další porovnání nabídky internetových služeb Microsoftu a Googlu. Tentokrát se blíže zaměřuji na to, co dva velcí rivalové nabízejí pro uskladnění, sdílení a publikování fotek online. Řeč bude o úložištích Microsoft SkyDrive a Google Drive, sociální síti Google Plus, službě Picasa Web Albums, softwarovém balíčku Windows Essentials 2012, programu Picasa a aplikacích pro chytré mobily a tablety.

Na výstavě Photokina 2012 se zabavovaly napodobeniny stativů GorillaPad (publikováno dne 03. 10. 2012 v 16:44):

Logo - JobyNa výstavě Photokina 2012 byly zabavovány napodobeniny stativů GorillaPod firmy Joby. Razantní postup proti napodobeninám slibuje i výhradní dovozce na český a slovenský trh. Jak zabavování napodobenin unikátních stativů na německé výstavě probíhalo a další informace naleznete v mém článku, který vyšel na serveru ChannelWorld.cz. Případně přímo v původní tiskové zprávě českého distributora.

Seznámení s Windows 8 (1. díl): uživatelské rozhraní (publikováno dne 01. 10. 2012 v 19:15):

Na webu PC-HELP.cz dnes vyšel můj článek Seznámení s Windows 8 (1. díl): uživatelské rozhraní otevírající seriál blíže představující novinky a změny, které se objevují v novém operačním systému Windows 8. Úvodní díl je věnován novému prostředí Metro, jeho provázání s klasickým desktopovým prostředím a v něm provedeným změnám.

Alternativní prohlížeče pro mobil a tablet: Šetřete datový tarif a surfujte gesty či hlasem (publikováno dne 24. 09. 2012 v 08:13):

Jak si vedou norští veteráni mezi mobilními prohlížeči, Opera Mini a Opera Mobile, v nové éře chytrých mobilů a tabletů? A dostojí Dolphin Browser pověsti nejlepšího mobilního prohlížeče? Odpovědi nabízím v dnešním článku na Lupě, kterým pokračuji v představování alternativních prohlížečů pro zařízení se systémy Android a iOS.

GfK: Prodej chytrých mobilů stále roste a bude růst i nadále (publikováno dne 22. 09. 2012 v 04:28):

Logo - AndroidPodle výzkumné agentury GfK prodej chytrých mobilů dál roste, přestože zájem o mobily v Evropě mírně klesl. Jak přesvědčit spotřebitele k nákupu chytrého mobilu radím v článku, který vyšel na serveru ChannelWorld.cz.

Comguard je distributorem produktů WatchGuard pro český a slovenský trh (publikováno dne 20. 09. 2012 v 19:26):

Logo - ComguardSpolečnost Comguard se stala výhradním distributorem produktů společnosti WatchGuard pro český a slovenský trh. Jaké výrobky tedy nově zařazuje do své nabídky? Odpověď nabízí můj článek, který vyšel na stránkách serveru ChannelWorld.cz.

Jaké jsou nejlepší alternativy výchozích mobilních prohlížečů? (publikováno dne 20. 09. 2012 v 12:38):

Na Lupě dnes vyšla první část mého dvojdílného článku věnovaná alternativám za prohlížeče integrované do systémů Android a iOS. Podrobněji se věnuji poměrně mladému mobilnímu prohlížeči Google Chrome, nedávno kompletně přepracovanému prohlížeči Mozilla Firefox a v neposlední řadě velmi zajímavé mobilní verzi prohlížeče Maxthon.

Sociální síť Pinterest může e-shopům posloužit při propagaci produktů (publikováno dne 19. 09. 2012 v 13:45):

Logo - PinterestSociální sítě se staly součástí marketingu řady e-shopů. Vedle Facebooku nebo Twitteru si o pozornost nově říká také Pinterest, který může být zajímavým nástrojem pro zviditelnění zboží internetového obchodu. Tip na jeho praktické využití pro virální marketing e-shopů nabízím v článku, který publikoval server ChannelWorld.cz.

NSS Labs: mnohé antiviry nejsou připraveny na hrozby šířící se přes HTTPS (publikováno dne 19. 09. 2012 v 04:23):

Logo - malwareSpolečnost NSS Labs otestovala, jak jsou oblíbené antivirové programy schopné odrazit útoky vedené přes protokol HTTPS, jehož využití roste. Které antiviry uspěly a které naopak propadly? Jak si vedly zástupci česko-slovenské antivirové školy? Na tyto otázky odpovídá můj článek publikovaný serverem ChannelWorld.cz

Kasa.cz spustila nový e-shop a přidala funkce (publikováno dne 18. 09. 2012 v 02:29):

Logo - Kasa.czE-shop Kasa.cz byl spuštěn v nové verzi. Kromě nového designu má přinášet přesnější informace o dostupnosti zboží, kontakty na servisy nebo manuály ke stažení. Jaké další novinky Kasa.cz chystá? To se dozvíte v mém článku, který publikoval ChannelWorld.cz.

Metro ve Windows 8 přinese prohlížečovou revoluci (publikováno dne 14. 09. 2012 v 14:11):

Brzy vyjdou Windows 8 s novým uživatelským prostředím Metro. Tvůrci prohlížečů jeho podporu spojují s omezováním podpory plug-inů ve jménu přechodu na otevřené technologie a webové standardy. Je to počátek nové éry? Obrázek si můžete udělat sami po přečtení mého článku, který publikoval Interval.cz.

Activate-Here: aktivační klíč k softwaru Microsoft do 30 minut po objednání (publikováno dne 12. 09. 2012 v 16:31):

Distributor Tech Data uvedl také na český trh službu Activate-Here, která prodejcům umožňuje objednávat pro zákazníky software, kdy aktivační klíč je doručen e-mailem do 30 minut. Prozatím lze takto objednávat pouze software z dílny společnosti Microsoft, ovšem v následujících měsících má být nabídka rozšířena o softwarové produkty dalších výrobců. Podrobnosti si můžete přečíst v mém článku, který publikoval server ChannelWorld.cz.

Safari pro Windows balí kufry a do války prohlížečů znovu vstupuje Brusel (publikováno dne 10. 09. 2012 v 19:04):

Do hry kolem webových prohlížečů se opět vložil Brusel, který rozjel hned dvě nová tažení proti Microsoftu. Aktuálním tématem se znovu stala ballot screen. Po letech kritiky z ní vypadlo Safari. Proč? A čím se měl Microsoft provinit tentokrát? Odpovědi nabízí můj článek, který dnes vyšel na Lupě.

LANDesk otevírá novou pobočku v Praze a dalších třech evropských městech (publikováno dne 07. 09. 2012 v 01:42):

Společnost LANDesk Software, která operuje v oblasti řízení životního cyklu systémů, ochrany koncových bodů a správy IT služeb, jako reakci na poptávku zákazníků a partnerů ze středoevropského a východoevropského regionu otevírá čtyři nové pobočky v této oblasti. Jednu i v Praze. S jakými očekáváními nové pobočky firma otevírá? Na to odpovídá můj článek napsaný pro ChannelWorld.cz.

Ralf Tegethoff ředitelem zákaznického prodeje společnosti Eset v regionu EMEA (publikováno dne 06. 09. 2012 v 19:45):

Společnost Eset, tvůrce bezpečnostního softwaru, má nového ředitele zákaznického prodeje pro region EMEA, kam patří i Česká republika i Slovensko. Stal se jím Ralf Tegethoff. Odkud přichází a o jaké zkušenosti se bude moci v nové funkci opřít? Odpověď nabízí můj stručný článek, který publikoval server ChannelWorld.cz.

T-Mobile v Brně navýšil rychlost 3G sítě až na 42 Mbit/s (publikováno dne 05. 09. 2012 v 18:37):

Obyvatelům Brna a přilehlých obcí nově T-Mobile nabízí ve své 3G síti datovou technologii HSPA+ DC s přenosovou rychlostí teoreticky až 42 Mbit/s. Využít ji dovede například populární tablet iPad. Podrobnosti si můžete přečíst v mém článku napsaném pro ChannelWorld.cz anebo přímo v původní tiskové zprávě operátora.

Microsoft má nového ředitele pro sektor veřejné správy (publikováno dne 05. 09. 2012 v 18:32):

Česká pobočka společnosti Microsoft má nového ředitele pro sektor veřejné správy. Je jím David Frantík. S jakými zkušenostmi do nového křesla usedá a čemu se nyní věnuje někdejší ředitel pro sektor veřejné správy Jan Moleš? Odpovědi nabízí můj článek, který vyšel na stránkách serveru ChannelWorld.cz.

Datové tarify pro tablety: jak se vyznat v nabídkách operátorů? (publikováno dne 05. 09. 2012 v 14:53):

Máte tablet s 3G modemem a hledáte pro něj vhodné mobilní připojení k Internetu? V dnešním článku na Lupě mapuji aktuální nabídku tuzemských operátorů. Žádná sláva to rozhodně není. Kdo je tedy oním pověstným jednookým králem mezi slepými? A jak zajistit konektivitu pro všechna mobilní zařízení bez placení nespočtu datových služeb? Odpovědi najdete v odkazovaném článku.

AutoCont po akvizici ruší značku Versity (publikováno dne 04. 09. 2012 v 19:26):

AutoCont Holding po březnovém získání stoprocentního podílu ve slovenské společnosti Versity přicházejí s jejím přejmenováním na AutoCont SK. Slibuje si od toho další krok k růstu na slovenském trhu. Více informací nabízí můj článek na serveru ChannelWorld.cz, případně původní tisková zpráva.

Další upoutávky na články publikované na jiných serverech →

Volím Svobodné