Štítky:,

Windows 8 Release Preview oficiálně ke stažení

Microsoft splnil svůj slib, že třetí a poslední veřejnou testovací verzi Windows 8 uvolní během prvního červnového týdne. Stalo se tak hned jeho první den. Poslední veřejná testovací verze nese označení Windows 8 Release Preview a je dostupná ve 14 jazycích, mezi nimiž však není čeština. Systém by měl být již všechny funkce, které se objeví v jeho finální verzi. Stále se však jedná o testovací verzi.

Windows 8 Release Preview lze stáhnout v podobě ISO obrazu instalačního média (ideální pro instalaci na virtuální počítač) nebo lze využít jednoduché a malé instalační utility, která si podle zvoleného způsobu instalace stáhne potřebná data z Internetu, před čímž ověří kompatibilitu daného počítače s Windows 8 Release Preview. Produktový klíč je opět erární, tentokrát zní takto: TK8TP-9JN6P-7X7WW-RFFTV-B7QPF.

Zdroj: Building Windows 8

Na tomto webu není možné přidávat komentáře. Pokud řešíte problém související s tématem tohoto článku nebo jiný problém týkající se světa počítačů, tak pomoc hledejte na spřáteleném fóru PC-HELP.CZ. Jestliže se potřebujete spojit s autorem článku v jiné věci, tak využijte kontaktní formulář.

Jiří Macich ml. - karikaturaBlog počítačového nadšence 2.0 provozuje Jiří Macich ml. Autor je nezávislý novinář a drobný živnostník působící v oboru informatiky, telekomunikací a elektroniky. Počítačům se zájmově věnuje přes dvacet let. Profesně pak téměř deset let.

Pravidelně publikuje v předních českých odborných periodikách a věnuje se také počítačovému poradenství a navazujícím službám. Zde přináší aktuality z těch oblastí informatiky, telekomunikací a elektroniky, které jej dlouhodobě zajímají.

Blog počítačového nadšence 2.0 je součástí skupiny webů Odborný.net

,

Volím Svobodné