Štítky:, ,

Voyo míří do DVB-T s technologií, která myslí na domácí cloud i chytrou elektroniku

Už počátkem příštího roku zahájí televize Nova v pozemním digitálním vysílání komerční provoz placené služby Voyo DTT, která je zatím obestřená tajemstvím. Je ovšem známo jakou technologii má Nova k dispozici. Jde o Television Anytime Anywhere od britské firmy Motive Television. Co všechno technologie umí a co by tedy teoreticky mohlo nabídnout i Voyo DTT? Odpověď nabízím v článku, který vyšel na Lupě.

Na tomto webu není možné přidávat komentáře. Pokud řešíte problém související s tématem tohoto článku nebo jiný problém týkající se světa počítačů, tak pomoc hledejte na spřáteleném fóru PC-HELP.CZ. Jestliže se potřebujete spojit s autorem článku v jiné věci, tak využijte kontaktní formulář.

Jiří Macich ml. - karikaturaBlog počítačového nadšence 2.0 provozuje Jiří Macich ml. Autor je nezávislý novinář a drobný živnostník působící v oboru informatiky, telekomunikací a elektroniky. Počítačům se zájmově věnuje přes dvacet let. Profesně pak téměř deset let.

Pravidelně publikuje v předních českých odborných periodikách a věnuje se také počítačovému poradenství a navazujícím službám. Zde přináší aktuality z těch oblastí informatiky, telekomunikací a elektroniky, které jej dlouhodobě zajímají.

Blog počítačového nadšence 2.0 je součástí skupiny webů Odborný.net

, ,

Volím Svobodné