Poraďte zákazníkům, jak snížit náklady na IT o třetinu

Master Internet přišel s tipy jak snížit náklady na firemní IT o třetinu využitím outsourcingu a cloudu. Pro externí dodavatele a poskytovatele cloudových služeb jsou to vhodné argumenty pro zákazníky. Pokud vás zajímají, podívejte se na ChannelWorld.cz. A pokud chcete uspořit jen u sebe doma, tak doporučuji článek, který jsem napsal pro ExtraWindows.cz.

Na tomto webu není možné přidávat komentáře. Pokud řešíte problém související s tématem tohoto článku nebo jiný problém týkající se světa počítačů, tak pomoc hledejte na spřáteleném fóru PC-HELP.CZ. Jestliže se potřebujete spojit s autorem článku v jiné věci, tak využijte kontaktní formulář.

Jiří Macich ml. - karikaturaBlog počítačového nadšence 2.0 provozuje Jiří Macich ml. Autor je nezávislý novinář a drobný živnostník působící v oboru informatiky, telekomunikací a elektroniky. Počítačům se zájmově věnuje přes dvacet let. Profesně pak téměř deset let.

Pravidelně publikuje v předních českých odborných periodikách a věnuje se také počítačovému poradenství a navazujícím službám. Zde přináší aktuality z těch oblastí informatiky, telekomunikací a elektroniky, které jej dlouhodobě zajímají.

Blog počítačového nadšence 2.0 je součástí skupiny webů Odborný.net

Volím Svobodné