Štítky:, , , , , , ,

Druhý den Google I/O 2012: Google Chrome, Google Drive a Google Docs s novinkami

Na Lupe vyšel můj článek shrnující novinky z druhého dne konference Google I/O 2012. Druhý den nebyl tak zajímavý jako ten první, ale přesto nějaké novinky přinesl. Je mezi nimi webový prohlížeč Google Chrome a klientská aplikace pro iPhone, iPad a iPod Touch nebo vylepšená offline verze Google Docs.

Na tomto webu není možné přidávat komentáře. Pokud řešíte problém související s tématem tohoto článku nebo jiný problém týkající se světa počítačů, tak pomoc hledejte na spřáteleném fóru PC-HELP.CZ. Jestliže se potřebujete spojit s autorem článku v jiné věci, tak využijte kontaktní formulář.

Jiří Macich ml. - karikaturaBlog počítačového nadšence 2.0 provozuje Jiří Macich ml. Autor je nezávislý novinář a drobný živnostník působící v oboru informatiky, telekomunikací a elektroniky. Počítačům se zájmově věnuje přes dvacet let. Profesně pak téměř deset let.

Pravidelně publikuje v předních českých odborných periodikách a věnuje se také počítačovému poradenství a navazujícím službám. Zde přináší aktuality z těch oblastí informatiky, telekomunikací a elektroniky, které jej dlouhodobě zajímají.

Blog počítačového nadšence 2.0 je součástí skupiny webů Odborný.net

, , , , , , ,

Volím Svobodné